ONLINE REZERVASYON
Yatay desteğimiz yoktur. Lütfen dik modda kullanınız.

Çocuklarınız ile gelin, çocuksuz tatil yapın
Minik eğlenceler, kocaman mutluluklar...

Minik konuklarımız ve biz güne yoga ile başlıyoruz (30 dakika). Günümüz sabah jimnastiği ve balık tutma ile devam ediyor, ardından kengo, jenga ve su oyunları oynuyoruz. Birlikte pizza yapıyor, alçı ile el becerilerimizi geliştiriyor, tatili unutulmaz bir anıya dönüştürmek için şişe boyuyor ve oyun hamuru oynuyoruz. “Crispy Kulüp Konsepti” ile çocuklarımız eğlensin, eğlenirken öğrensin istiyoruz.

Günümüze jimnastik, yoga, su jimnastiği, 3D çiçek yapımı ve alçı uygulamaları ile başlıyoruz. Daha sonra çocuklarımızın el becerilerini geliştirmek için pizza, kokteyl ve bileklik yapıyor, Twister ve Mikado gibi oyunlar oynuyor, sıcak ve soğuk oyun hamurlarıyla oyuncaklar yaratıyoruz. Daha sonra bu yaş grubuna uygun olan basketbol, dart, golf gibi spor dallarında turnuvalar düzenliyoruz.

Her sabah günlük aktivitelerimize bir toplantı ile başlıyoruz. Çocuklarımızın eğlenceli bir gün geçirmesi için dart, jenga, tavla, Mikado, boccia, Bil Bakalım Kim?, pingpong ve bilardo oynuyoruz. Öğleden sonra su topu, futbol, frizbi, golf, voleybol, basketbol ve play-station aktiviteleri düzenliyor, isteyen çocuklarımıza barmenlik ve DJ’lik eğitimi veriyoruz.

TATLI RÜYALAR

Öğle yemeği sonrasında uyku saatinde onlara özel alanlarımızda dinleniyor ve tatlı bir rüyaya dalıyorlar.
TATİLİN RENKLERİ

Taş boyama, elleri boyama, yüz maskesi, balon boyama, ponpon uygulama ,parmak boyama ile tatilin renklerini birlikte boyuyoruz.
HADİ OYUN OYNAYALIM

Öğleden sonra turnuvalarımız başlıyor ve dart, futbol, boccia, golf, basketbol, bowling gibi aktiviteler ile çocuklarımız harika zamanlar geçiriyorlar. Diploma ve madalyalarını kazanıyorlar.
OKUMA ZAMANI

Crispy Mini Kulüp kütüphanemizin raflarına “Crispy Masal ve Boyama Kitapları” bıraktık. Özel eğitmenlerimiz ve sevimli kahramanımız “Crispy” küçük misafirlerimizi bekliyor.
GÖSTERİ VAKTİ!

Tüm yaş grupları için Korsan Günü, Indiana Jones Günü, Lazer Günü, Banana Turu, Minions Günü, Sünger Bob Günü ve Sihir Gösterisi düzenliyoruz.
MÜZİKLE DANS ET

Tüm yaş gruplarındaki çocuklarımıza akşamları saat 20.30’da başlayarak, farklı dillere ait şarkıların eşliğinde eğlenceli danslar öğretiyoruz.
Güvenlik Sistemi
Çocuklarımız Mini Kulüp’e giriş yaptıklarında ailelerine kronik bir rahatsızlıklarının veya herhangi bir alerjilerinin olup olmadığı soruyoruz. Gerektiği takdirde iki farklı bileklik verdiğimiz çocuklarımız, bizim gözetimimiz altındayken ekibimiz tarafından sürekli olarak kontrol ediliyorlar.
Crispy Mini Kulüp Restoran
Çocuklarımızın kendilerine özel alanlarında sağlıklı beslenmeleri için uzmanlarla birlikte menüler hazırladık. Crispy Mini Kulüp havuzunun yanında yer alan çocuk restoranımıza yemekten keyif alacakları lezzetli atıştırmalıklar koymayı da unutmadık.